Całodobowy parking podziemny Piękna 20 mieści się w budynku będącym siedzibą Komisji Nadzoru Finansowego, u zbiegu ulic Pięknej i Kruczej. Wjazd na parking odbywa się od strony ul. Kruczej.

W najbliższej okolicy znajduje się Mazowiecki Urząd Wojewódzki z Referatem Paszportowym, Teatr Polonia, ambasada Stanów Zjednoczonych, a także ulica Mokotowska z licznymi butikami modnych projektantów, restauracjami i kawiarniami oraz biurowcami i budynkami użyteczności publicznej.

Wjazd i wyjazd: przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.
Parking wyposażony jest w system kamer monitorujących oraz interkomy. Za ich pomocą wyszkolona obsługa w całodobowym Krajowym Centrum Operacyjnym może w każdej chwili udzielić pomocy technicznej i pomóc w odnalezieniu drogi. Dodatkowo, parking znajduje się pod stałym nadzorem ochrony budynku.
Płatność za parking odbywa się w kasie automatycznej za pomocą karty płatniczej lub gotówki.
Jeżeli posiadasz kartę Pcard+, płatność naliczana jest na Twoje konto.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

BezpieczeństwoBezpieczeństwoRozwiń

Czy parking jest monitorowany?
Tak, parking posiada system kamer monitorujących, do którego dostęp ma zarówno ochrona budynku, jak i Krajowe Centrum Operacyjne.

Czy parking jest strzeżony?
Wszystkie nasze parkingi są dozorowane. Parking posiada system monitorujący.

Zwiń

ParkowanieParkowanieRozwiń

W jakich godzinach parking jest otwarty?
Parking otwarty jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Gdzie mogę znaleźć informację na temat opłat parkingowych?
Cennik znajduje się przed wjazdem na parking oraz na kasach automatycznych, znajdujących się na klatce schodowej przy wejściu od ulicy Pięknej oraz przy rampie wyjazdowej z parkingu. Cennik możesz również sprawdzić tutaj.

Jak mogę dostać się na parking?
Wjazd na parking znajduje się od ulicy Kruczej. Jadąc od strony Alej Jerozolimskich w stronę Pięknej, skręć w prawo w uliczkę tuż za Urzędem Mazowieckim. Wejście i wyjście dla pieszych znajduje się od ulicy Pięknej – znajdziesz tam dedykowaną, oznaczoną klatkę schodową, którą dostaniesz się na wszystkie poziomy parkingu.

Co mogę zrobić, jeśli moje pieniądze utknęły w kasie automatycznej podczas płacenia?
Prosimy o poinformowanie o sytuacji przez interkom znajdujący się na kasie automatycznej. Otrzymasz wówczas wskazówki, co należy zrobić.

Czy niepełnosprawni mogą parkować za darmo?
Na parkingu nie ma miejsc specjalnego przeznaczenia.

Jakiej maksymalnej wysokości może być samochód wjeżdżający na parking?
Maksymalna dopuszczalna wysokość auta to 2,0 m.

Czy na parkingu są dostępne stacje ładowania samochodów elektrycznych?
Tak na parkingu znajdują się 6 miejsc do ładowania samochodów elektrycznych. Ładowanie samochodów odbywa się poprzez aplikację EloCity dostępną do pobrania w App Store lub Google Play. Reklamacje, płatności, rozliczenia, faktury, całościowa obsługa są przeprowadzane przez EloCity. Wszelkie informacje techniczne dostępne są pod numerem EloCity: +48 22 290 79 92 oraz pod mailem: support@elo.cityCena obowiązująca od 2.10.2023 to 1,80zł brutto za kWh (cena dotychczasowa wynosiła 1.50zł brutto). Zachęcamy do każdorazowego sprawdzania cen na naszych stacjach ładowania poprzez aplikację EloCity, gdyż mogą one ulec zmianie

Czy z parkingu mogą korzystać samochody zasilane LPG?
Nie, na tym parkingu niemożliwe jest parkowanie aut z instalacją LPG.

Co mam zrobić, jeśli zgubię bilet parkingowy?
Na kasie automatycznej i kolumnach znajdują się specjalne przyciski interkomu. Jeśli zgubisz bilet, wciśnij go, by połączyć się z obsługą parkingu i uzyskać informację o dalszych krokach.

Zwiń

Abonamenty i płatnościAbonamenty i płatnościRozwiń

Jakie są ceny abonamentów parkingowych?
Na parkingu dostępne są różne abonamenty do wielu potrzeb kierowców. Więcej szczegółów znajdziesz w Cenniku.

Jak mogę zapłacić za parkowanie?
Opłaty dokonasz w kasie automatycznej gotówką lub kartą. Jeżeli posiadasz kartę Pcard+, sprawdź warunki opłaty za parking w regulaminie karty dostępnym na stronie Pcard+.

Gdzie i kiedy dokonuję opłaty za parkowanie?
Przed wyjazdem z parkingu udaj się z biletem do kasy automatycznej, zlokalizowanej na klatce schodowej przy wejściu od ulicy Pięknej oraz przy rampie wyjazdowej z parkingu. Po dokonaniu opłaty masz jeszcze 15 minut na opuszczenie parkingu. Posiadacze Pcard+ przykładają swoją kartę przy kolumnie przed szlabanem.

Jak mogę uzyskać abonament parkingowy lub go zmienić?
Abonament zamówisz na stronie tutaj. Wystarczy, że wypełnisz formularz ‒ odpowiemy jak najszybciej. Aby dokonać zmiany w abonamencie, napisz na adres: abonamenty@interparking.compodając podstawowe dane i określając, którego parkingu dotyczą zmiany.

Jak mogę otrzymać paragon już po zapłaceniu?
Paragon możesz otrzymać wyłącznie w trakcie płatności w kasie automatycznej. Wybierz odpowiedni przycisk podczas opłacania biletu. Jeśli o nim zapomnisz i wyjedziesz, nie jesteśmy w stanie wystawić paragonu za usługę.

Czy wystawiacie faktury za parkowanie?
Jeśli chcesz uzyskać fakturę niezbędny jest paragon. Prześlij jego skan na adres bok@interparking.com wraz z informacją na jakie dane mamy wystawić fakturę.

Czy możliwe jest bezpłatne parkowanie?
Parkowanie bez opłat nie jest możliwe.

Czy możliwe jest tańsze parkowanie?
Na parkingu obsługiwane są karty Pcard+, które upoważniają do dodatkowej zniżki. Aby zamówić kartę i korzystać ze zniżek, odwiedź stronę www.pcard.pl i już dziś zamów swoją kartę. Wszelkie dodatkowe informacje o programie dostępne są na dedykowanej stronie WWW wskazanej powyżej.

Zwiń

ObsługaObsługaRozwiń

Czy można zarezerwować miejsce parkingowe?
Tak, miejsca parkingowe można rezerwować online. Zarezerwuj miejsce.

Zarezerwowałem parking. Co dalej?
Po przybyciu na miejsce należy przyłożyć kod QR z potwierdzenia rezerwacji otrzymanego e-mail’em (wydrukowany lub pobrany na smartfonie) pod czytnikiem QR na spodzie kolumny wjazdowej. Jeśli rezerwacja zostanie rozpoznana, system automatycznie przygotuje dla Ciebie bilet. NIE MUSISZ naciskać przycisku, żeby otrzymać bilet. Wjedź na parking. Proszę zachować wydany bilet do wyjazdu.

Musiałem przedłużyć pobyt na parkingu. Co należy zrobić?
Jeśli zarezerwowany czas został przekroczony, najpierw przejdź do kasy automatycznej i włóż swój bilet. Będziesz mógł zapłacić pozostałą kwotę za parkowanie według zwykłej stawki. Po dokonaniu płatności możesz wyjechać z parkingu, umieszczając bilet w kolumnie wyjazdowej.

Czy na parkingu znajduje się obsługa?
W przypadku problemów technicznych skontaktuj się z obsługą za pomocą interkomu. Przyciski znajdują się na kolumnie wjazdowej, wyjazdowej oraz kasie automatycznej. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń lub napisz. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj

Zwiń

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz Regulamin parkingu
Pobierz Regulamin rezerwacji online

Wszystkie reklamacje dotyczące naszych usług prosimy zgłaszać poprzez formularz reklamacyjny

tram shop_1 term search search men parking parking_2 coffee_2 eat_2 place_2 bed_2 tram_2 cashe_2 cashe_1 bed_1 place_1 eat_1 coffee_1 shop_1